Zahajujeme inovativní projekt pro ženy 50+: Posilování osobnosti i kariéry!

Tento projekt podporuje realizaci komplexních vzdělávacích a rozvíjejících programů, které posílí postavení žen ve věku 50 a více let v zaměstnání a v osobním rozvoji.

Zdarma, dostupné a personalizované vzdělání:

Naše vzdělávací kurzy v rámci tohoto projektu zahrnují širokou škálu témat, od počítačových dovedností a pracovněprávních znalostí po témata jako zvládání stresových situací, duševní hygiena, řešení konfliktů a týmová spolupráce. A co je nejdůležitější, všechny tyto programy jsou ZDARMA. Cílem je poskytnout možnost vzdělání každé ženě, bez ohledu na její profesní postavení, stav nebo finanční situaci.

Personalizovaný přístup pro každou ženu:

Celý průběh projektu je plně personalizovaný. S každou přihlášenou ženou vytvoříme individuální plán profesního rozvoje. Na tento plán navážou individuálně vyprofilované kurzy, které Vám nejen pomohou na pracovním trhu, ale také podpoří Váš osobní růst. Kurzy budou dostupné v prezenční i online formě, aby vyhovovaly Vašemu individuálnímu životnímu stylu.

Osobní podpora a inspirace:

A to není vše. V rámci projektu získáte podporu a péči od osobního kouče a kariérového poradce. Budete mít možnost seznámit se s životními příběhy úspěšných žen na našich vybraných workshopech a objevit sílu společenství, které Vám pomůže dosáhnout cílů.

Věříme, že tímto způsobem můžeme podpořit každou ženu na cestě k úspěšnému a harmonickému pracovnímu životu. Přidejte se k nám a společně budujme silné a sebevědomé ženy 50+ na trhu práce!

Nezapomeňte se připojit k této výzvě, více informací naleznete ZDE.

EU-SPOLUFINANCOVÁNO Barevné

Příležitosti kariérního rozvoje a osobního růstu pro ženy 50+
reg. č. CZ.03.01.02/00/22_037/0002612

Cílem projektu je realizace aktivit zaměřených na komplexní podporu žen 50+ vedoucí ke zlepšení jejich postavení na trhu práce a snižujících pravděpodobnost jejich předčasného odchodu do důchodu.
Nová příležitost (450 x 195 px) (740 x 540 px) (1110 x 810 px)

Sdílet